Skip to content Skip to footer

Wasze opinie o mojej ceramice

Trzymając w ręku ceramikę od My Deer Ceramics widzisz dbałość o formę i wykonanie, ale przede wszystkim czujesz miłość i pasję. Osobiście przepadłam

Ilona

My Deer Ceramics tworzone z pasji i całego dobrego serducha przez Kaje. Każde dzieło unikatowe, trwałe i w pięknych kolorach. Uczestnicząc w warsztatach Kaja przekazuje swoje umiejętności i wiedzę w cudowny sposób, dzięki któremu już po paru zajęciach można wyjść z własną pracą będąc pasjonatem tworzenia. Polecam warsztaty i czekam z niecierpliwością na każde zajęcia.

Ula

Z całego serca polecam tworzone przez Kaję ceramiczne dzieła sztuki jak i prowadzone przez nią warsztaty. Jest wspaniałym, cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem z dużą wiedzą i doświadczeniem. Z zajęć na zajęcia widzę swoje postępy i daje mi to ogromną satysfakcję. Dziękuję!❤️

Sonia

Każda rzecz z My Deer Ceramics to małe dzieło sztuki – unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Kolory i formy zachwycają! Widać, że to rękodzieło to nie tylko praca rąk ale i serca Kai, która tworzy je z ogromnym zaangażowaniem.

Zuzanna

Kaja stworzyła dla mnie wazony, których od dawna poszukiwałam. Przedstawiłam swój pomysł, a Kaja z łatwością je wykonała. Pomogła mi wybrać odpowiedni kształt, kolor, wykończenie. Polecam jej prace, bo są unikatowe, tworzone z zaangażowaniem i sercem.

Julia

Jestem szczęśliwą posiadaczką drippera od My Deer Ceramics. Staranność wykonania i piękno ceramiki niesamowicie cieszy moje oczy i serce, a do tego wszystkiego mogę rozkoszować się pyszną kawą! Jeśli do tej pory nie byliście fanami ceramiki, to po obejrzeniu cudowności z pracowni Kai zdecydowanie się nimi staniecie.

Klaudia

Ceramika jest przepiękna, wspaniałe wykonanie. Polecam każdemu kto lubi estetyczne, oryginalne przedmioty. Picie kawy w pięknym kubku wykonanym przez kogoś własnoręcznie – wspaniałe.

Marta

Drippery to obowiązkowy gadżet dla wszystkich miłośników kawy. Do tego przepiękne wykonanie – polecam w stu procentach.

Karolina

POLSKA CERAMIKA, KTÓRA WYGLĄDA JAK DZIEŁA SZTUKI